MiniSegway 155€

 
 
  
 
 
Minisegway, 179€  hoverboard alebo airboard. Každý z nás ho volá inak. Všetci však vieme o čo ide. Mini-segway je ľudský transportér, ktorý Vám zabezpečí pohodlnú jazdu a určite šetrí Váš čas, ktorý je v tejto dobre pre každého z nás veľmi dôležitý tak prečo ním plitvať?
 
To, ako mini segway funguje je veľmi jednoduché a na prvý pohľad nepochopiteľné. Vo vnútri tela tohto zariadenia sa nachádzajú gyroskopy, ktoré udržia Vašu rovnováhu zavás. Vy sa len musíte postarať o to, aby minisegway vedel kam a kedy chcete odbočiť, zastaviť či zrýchliť. To mu dokážete určiť jednoduchým prenesením váhy dopredu (pri zrýchlovaní) a prenesením váhy dozadu (pri spomľovaní).
 
Dojazd tohto transportéru sa pohybuje medzi 15 až 20 km, ale jeho kvalitná betéria značky SAMSUNG sa do hodiny nabije a Vy môžete pokračovať v jazde. V najbližšiej dobe by dokonca mali byť nabíjačky nachádzajúce sa v bufetoch popri cyklistickej dráhe v Bratislave samozrejmosťou. Mini-segwayu najviac vyhovujú rovné povrchy ale napríklad MINISEGWAY OFF ROAD si hravo poradí aj s nerovnosťami. V podstate platí, čím väčšie kolesá, tým viac toho prejdete! Minisegway šetrí životné prostredie, Vaše zdravie, čas a peniaze.
 
Toto video je dôkazom, že minisegway neslúži len na transport ale dá sa na ňom aj veľmi dobre zabaviť. 7 ročný chlapec Vám ukáže ako sa to robí!